w razie potrzeby:
johodoings@gmail.com

14 czerwca 2015

NfD czyli Narzuta für Danka

Facebook łączy ludzi. Można się z tym nie zgodzić. Ja wiem swoje. Moje wąziutkie grono znajomych w ciągu 11 miesięcy (odkąd trafiłam do grupy Patchwork po polsku i na cotygodniowe spotkania robótkowe) rozrosło się o ok. 150 osób. Wirtualne znajomości przeniosły się w real, część pozostanie w dotychczasowej formie, co nie znaczy, że gorszej. Dzieje się, kotłuje, żywi ludzie, prawdziwe historie, przyjemność z obcowania. I tam poznałam Dankę, o której kiedyś wspomniałam w  tym wpisie. A Danka poznała mnie. Prawda Danka?
No i tak się złożyło, że...


Przeczytacie u Moniki . Mi trochę słów brakuje.

14 komentarzy:

 1. Prawda, Jo! I prawda, ze FB laczy ludzi, bo ja tez poznałam wirtualnie tyle wspaniałych osob. A ilu nie zdazylam poznac!!! Jo - tobie tez bardzo, ale to bardzo dziekuje - za serce i za caloksztalt. Oraz za takie cudne bloki w MOIM patchworku - jeszcze nie mogę w to uwierzyć!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Cię poznałam i że mogłam coś dla Ciebie uszyć.
   A w domu (u mnie) czekają na Ciebie podkładki brązowe, coś kazała mi je pruć i poprawiać, po tym jak mi się nitka stopiła.
   Adres już masz :D.

   Usuń
 2. Tyle się mówi o zagrożeniach jakie niesie ze sobą internet, a w szczególności portale takie jak FB. Szkoda, że tak mało wspomina się o tych dobrych stronach globalizacji wioski zwanej Ziemią :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nas tak naprawdę łączy pasja, a FB to dobre narzędzie.

   Usuń
  2. O! I to jest samo sedno! To pasja Was łączy. Niestety wielu ludzi FB traktuje jak cel, a nie środek do celu. Relację z tworzenia narzuty przeczytałam wczoraj na wdechu. Brak mi słów. Jak już wspominałam inicjatywa piękna przez duże "P"i narzuta ze skrawków serc :)

   Usuń
  3. Było ogromną przyjemnością brać w tym udział :-).

   Usuń
 3. Dzięki FB poznałam wielu Ludzi a teraz okazało się że Lankę odnalazłam! A byłam u Niej w domu tak lat -10 chyba. I podała szarlotkę co to malizną śmierdziała. A los chciał ze znowu się u Ani spotkałyśmy. Szok.

  Spisek fajowski wyszedł :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niepowtarzalny, wspaniały :-).
   A z tym spotykaniem po latach...
   mam nadzieję, że na kilka osób "wpadnę".

   Usuń
  2. Kochane, ja tez odnalazłam dwie osoby po latach... 30! Ale dla mnie największym cudem jest poznawanie - i polubienie się, a nawet zaprzyjaźnianie - wirtualne! Zaczelam pozno, bo dopiero w 2005, ale tamta przyjazn trwa! I wiele nowych!!! Skad się wie, ze ten klik zaowocuje, a inny nie?

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Też mi się bardzo podoba. Na łóżku wygląda zabójczo.

   Usuń
  2. Na MOIM lozku wygląda najlepiej! Ale mamy sciane, na której się zmieści - nad schodami - tylko trzeba wymyslic system zawieszenia...

   Usuń
 5. Coś niebywałego... Już pisałam o niebezpieczeństwach związanych z zaglądaniem w takie miejsca jak to (i jeszcze mi podziękowano za narażanie się na zejście! ;)) Ja też oglądałam na wdechu, a mnie nie wolno, ja muszę oddychać i to głęboko!
  Kobiety, jesteście CUDNE, chylę czoła najniżej jak potrafię, uważając na kolanka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podwójnie Ci podziękuję :D
   u Ciebie też zejść można!

   a z tym czołem i kolanami to mnie trochę zmartwiłaś...
   nawet nie próbuję sięgnąć :D

   Usuń